odcisk

drive&park Booking GmbH
Niederrheinstraße 195
40474 Düsseldorf
Düsseldorf, Niemcy

Telefon: +49 (0) 211 / 859 099 80 (pon.-sob. / 24 godz.)
Faks: +49 (0) 211 / 83 83 27 79
E-mail: info@driveandpark.pl

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Düsseldorfie
Numer rejestracyjny: HRB 84988

Dyrektor zarządzający: Samir El Ouriachi

Numer identyfikacji podatkowej zgodnie z § 27 a ustawy o podatku od sprzedaży: DE325361643

Platforma Komisji Europejskiej do internetowego rozstrzygania sporów: https://ec.europa.eu/odr

Nie jesteśmy zobowiązani ani chętni do udziału w procedurach rozstrzygania sporów przed komisją arbitrażową konsumentów.

Osoba odpowiedzialna zgodnie z § 18(2) MStV:
Samir El Ouriachi, Niederrheinstraße 195, 40474 Düsseldorf, Niemcy.

Odpowiedzialność za treść.

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 (1) niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Jednakże, zgodnie z §§ 8 do 10 TMG, jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania informacji przekazywanych lub przechowywanych przez osoby trzecie ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalne działania. Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu. Gdy tylko dowiemy się o takich naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

Odpowiedzialność za linki.

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za treści stron trzecich. Za treść stron, do których prowadzą linki, zawsze odpowiedzialny jest ich dostawca lub operator. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie łączenia. W momencie linkowania nie wykryto żadnych nielegalnych treści.

Stałe monitorowanie zawartości stron, do których prowadzą linki, nie jest jednak uzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie.

Treści i dzieła stworzone przez operatorów witryn na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, modyfikowanie, rozpowszechnianie i wszelkie formy wykorzystania wykraczające poza granice praw autorskich wymagają pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie niniejszej strony internetowej jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile zawartość tej strony internetowej nie została stworzona przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. Treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to zauważysz naruszenie praw autorskich, poinformuj nas o tym. Jeśli dowiemy się o naruszeniach, natychmiast usuniemy te treści.

Wybierz lotnisko